Nowa wyjątkowa oferta:

Twoja strona www nawet do 68% TANIEJ

06

:

15

:

01

:

55

Sukcesy naszych klientów i ich strony internetowe

Szukasz inspiracji? Dowiedz się jak nasi klienci osiągnęli sukces dzięki stronie internetowej Zyro.

 preview

Monika Rimiene

monikarimiene.com

Monika jest projektantką wnętrz z imponującym portfolio. Na początku wykorzystywała stronę tylko do prezentowania swoich projektów. Szybko jednak przekonała się jakie korzyści płyną z marketingu afiliacyjnego.

„Nie mam doświadczenia w tworzeniu stron internetowych i zdecydowanie nie wiem, jak kodować. Potrzebowałam strony, którą mogłabym szybko i łatwo stworzyć, a jednocześnie takiej, która będzie dobrze wyglądać. Zyro było idealnym rozwiązaniem”.

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Video Camp

videocamp.lt

Vitalis Mika to profesjonalny twórca wideo. Kiedy postanowił zostać pełnoetatowym freelancerem, potrzebował strony, która zaprezentuje jego portfolio i odzwierciedli jego umiejętności.

„Jestem osobą kreatywną. Dzięki Zyro mogłem twórczo wyrazić siebie za pomocą oferowanych narzędzi. Cieszę się, że ten proces jest tak usprawniony. Prowadzi Cię tam, gdzie powinienieś iść”.

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Stoic Shirt

stoicshirt.com

Joseph Drolick to doświadczony przedsiębiorca, który rozpoczął działalność w konkurencyjnej branży. Chciał skoncentrować się na budowaniu swojej marki i rozwoju biznesu, bez rozpraszania uwagi. Kiedy natknął się na problem, musiał go szybko rozwiązać.

„Obsługa klienta jest niesamowita. Za każdym razem kiedy mam problem i zwracam się o pomoc, nie tylko dostaję rozwiązanie ale równocześnie czuję się ważny i doceniony”.

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Gud.Renders

gudrenders.com

Ugne Gudiske jest siłą napędową firmy Gud.Renders. Jako wolny strzelec dostarczający wizualizacje architektoniczne, Ugnė potrzebował strony ze swoim portfolio, która przyciągnęłaby nowych klientów.

„Przystępność cenowa Zyro znacznie zminiejszyła stres, jaki odczuwa każdy freelancer, gdy zaczyna swoją przygodę".

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Forrest

forrest.lt

Twórcami internetowego butiku Forrest są Emilija Tumasone i Linas Tumasonis. Potrzebowali prostego narzędzia do tworzenia stron, które pomogłoby im w nauce i na tyle potężnego, aby realizować ich marzenia.

"Branie udziału w każdym z etapów tworzenia jest ekscytujące. Nie ma znaczenia, czy to projekt strony internetowej, czy SEO. Z Zyro przekonaliśmy się, że sami możemy stworzysz stronę dokładnie taką, jakiej potrzebujemy".

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Jared McCormack

jaredmccormack.com

Jared McCormack potrzebował prostej strony internetowej, aby wypromować swój projekt — podcast o kreatywnym pisaniu dla studentów.

„Zyro to najbardziej przystępna cenowo platforma na rynku, wygląda świetnie, jest łatwa w użyciu, a obsługa klienta nie ma sobie równych”.

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Millaw

millawkids.com

Millaw Kids to marka odzieżowa dla dzieci stworzona przez Mildę Šimkuvienė. Milda nigdy wcześniej nie tworzyła strony internetowej i chciała rozszerzyć swoją małą firmę o e-commerce.

"Korzystanie z Zyro nie wymaga wysiłku. Zbudowanie mojej strony internetowej od podstaw zajęło mi około dwóch dni, licząc od początku do końca. Od razu zaczęłam sprzedawać online".

ZOBACZ STRONĘ
 preview

OBGG

openbarghettogourmet.com

Cutter Stevens to szef kuchni, który potrzebował potężnego, niedrogiego rozwiązania e-commerce, aby założyć kolejną firmę sprzedającą przyprawy dla smakoszy.

„Nie chciałem witryny, która byłaby jak każda inna. Wybrałem Zyro, ponieważ szablony są bardziej unikalne i łatwiejsze w obsłudze niż inne narzędzia do tworzenia witryn”.

ZOBACZ STRONĘ

Stwórz własną stronę z Zyro

Sprawdź, co możesz stworzyć z Zyro. Po prostu przeciągnij i upuść, a wymarzona strona lub sklep internetowy będzie na wyciągnięcie ręki.

UTWÓRZ STRONĘ INTERNETOWĄ
 preview

Stounson

stounson.com

Steven Mollett stworzył markę Stounson. To malarz, raper i projektant, który musiał stworzyć jedną witrynę e-commerce, zawierającą wszystkie jego rożnorodne produkty.

„Moja działalność zawodowa była rozproszona w mediach społecznościowych. Dzięki Zyro zyskałem jedno miejsce, w którym moja firma jest naprawdę spójna”.

ZOBACZ STRONĘ
 preview

The Daily Doodle

dailydoodleart.com

Chelsea Heimlich jest założycielką kolektywu artystycznego The Daily Doodle. Kiedy media społecznościowe nie wystarczały już do zaspokojenia ich potrzeb, Chelsea stworzyła stronę internetową oferującą zaawansowane funkcje.

"To, co naprawdę mi się podoba, to automatyzacja. Platforma wykonuje za mnie większość frustrującej pracy. Automatyzuje się w sposób, który zdaję się być szyty na miarę i który nadal mogę dostosować, jeśli chcę".

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Shleps

shleps.com

Shelps to etyczna marka odzieżowa założona przez Eduardasa Jeriomenko i Liudasa Karaliusa. Potrzebowali platformy e-commerce, która pozwoliłaby witrynie na szybki rozwój, aby mogli natychmiast sprzedawać swoje produkty.

"Integracje marketingowe Zyro są naprawdę potężne a połączenie Google Ads, reklam na Facebooku i Google Analytics zajęło tylko 2 godziny".

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Kornelija Salnaite

kornelijosvertimai.lt

Kornelia Salnaite jest tłumaczką, która stara się przejść na pełny etat jako wolny strzelec. Chciała szybko założyć stronę internetową, którą mogłaby łatwo zarządzać poza godzinami od 9:00 do 17:00.

„Moge przyznać, że na innych platformach zrobienie tego, co można zrobić na Zyro w jeden dzień, zajmie co najmniej tydzień”.

ZOBACZ STRONĘ
 preview

Angry Cupcakes

piktaskeksas.lt

Justina Vasiljevaite jest organizatorką ślubów z oddaną grupą fanów. Zdała sobie sprawę, że media społecznościowe to dla niej za mało i potrzebuje strony internetowej, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom.

"Zyro wydaje się świetnym rozwiązaniem. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy daje dodatkowe zabezpieczenie. Wiedziałam, że mam cały miesiąc, aby moja witryna działała tak, jak chciałam. Jeśli mi się nie uda, nic nie stracę".

ZOBACZ STRONĘ

Stwórz stronę, która stanie się biznesem

ZACZNIJ TERAZ